pralnia dywanów łódźStrona głównaofertao firmiegaleriakontakt

Czyszczenie wykładzin

Oferujemy państwu profesjonalne czyszczenie wykładzin różnymi metodami w zależności od rodzaju dywanu lub wykładziny (pranie w kąpieli wodnej tzw. "na wskroś", pranie ekstrakcyjne, pranie szamponierą). Proszę pamiętać, że wykładzina w twoim domu stale narażona jest na działanie kurzu, brudu, piasku, sierści zwierzęcej, różnego rodzaju plam itp. ( pełni rodzaj filtra) gdzie najlepiej lubią rozwijać się różnego rodzaju bakterie i roztocza , które niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie.

Kilka zdjęć z naszej pracy:

Czyszczenie wykładzinCzyszczenie dywanówCzyszczenie wykładzin i dywanów

Pranie dywanów

Dywan zaczyna nieprzyjemnie pachnieć, aby temu zapobiec należy regularnie odkurzać i odplamiać. Pranie profesjonalne powinno odbywać się co najmniej jeden raz w roku. Dzięki temu wydłużysz żywotność twojego dywanu. Dlaczego dywan najlepiej wyprać w pralni? Dużą dogodnością jest możliwość pozostawienia brudnego dywanu w pralni , który po wyczyszczeniu jest suchy i nadaje się do bezpośredniego użytku. Jakość prania jest nieporównywalnie wyższa od prania wykonywanego w domu klienta małym odkurzaczem piorącym. Zobacz różnicę na własne oczy. Zajmujemy się również praniem tapicerki meblowej dostarczonej do naszej pralni we własnym zakresie. Każdego w Łodzi i okolicach zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług, wystarczy do nas przyjechać , zadzwonić bądź zamówić transport. Do kontaktu z państwem na miejscu zawsze dostępny właściciel firmy.

Od ponad piętnastu lat wykonujemy pranie dywanów. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie w pielęgnacji dywanów. Nasza pralnia jest dobrze przygotowana, aby zapewnić Państwu najlepsze usługi czyszczenia dywanów i wykładzin jakie są tylko dostępne. Dziś wiemy, że nasz sukces opiera się na kilku stałych zasadach, które z entuzjazmem realizujemy. Istnieje wiele powodów, dlaczego nasza pralnia zapewnia najlepsze usługi czyszczenia dywanów w Łodzi. Mamy wiele sprawdzonych sposobów aby nie było pozostałości i osadów z mydła. Pozbywamy się brudu, alergenów, roztoczy i innych mikroskopijnych zanieczyszczeń gromadzących się w dywanach.

Dlaczego my?:

Wiemy też, że każda sytuacja jest wyjątkowa przy czyszczenie dywanów. Dlatego zaczynamy naszą usługę czyszczenia dywanów od kompletnej analizy dywanów, zauważając mocno zabrudzone miejsca. Następnie nasi specjaliści od czyszczenia używają naszej wysoko skutecznej metody ekstrakcji gorącą wodą, aby usunąć brud z ziemi i gruzu oraz rzeczy które mogą nie być widoczne gołym okiem.

WSPÓŁPRACA:

Serdecznie dziękujemy firmom i instytucjom, które nam zaufały, a nowe zapraszamy do współpracy.